کادایف

پروتكلهای ضدكرونایی برای انتخابات فردا

پروتكلهای ضدكرونایی برای انتخابات فردا

کادایف: باتوجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و خطر طغیان باردیگر آن در صورت کوچکترین غفلت، باید حتما رعایت پروتکلهای بهداشتی را جدی بگیریم؛ به همین دلیل در انتخابات پیش رو نیز لازم است ضمن رعایت نکات ضدکرونایی،  در تعیین سرنوشت کشور مشارکت کرد.به گزارش کادایف به نقل از ایسنا، طبق اعلام وزارت بهداشت، رعایت چند نکته در روز انتخابات ضروری است؛ بطوریکه در وهله اول اولویت با برگزاری انتخابات در فضای باز خواهد بود. همین طور رعایت فاصله گذاری اجتماعی (حداقل رعایت فاصله ۱.۵ تا دو متر با دیگر افردا) در شعب ستاندن رای ضروری می باشد.

در عین حال استفاده از ماسک در صفوف و شعب ستاندن رای برای تمامی افراد الزامی بوده و لازم است که محیط برگزاری انتخابات نیز مورد گندزدایی قرار گیرد.

همانطور که بارها اعلام شد، در انتخابات پیش رو در کشور ستاندن اثر انگشت در فرآیندهای مختلف به سبب شیوع بیماری کووید-۱۹ ممنوعست و در عین حال سفارش می شود که افراد برای رای دادن حتما از خودکار شخصی استفاده کنند.

همچنین برگزارکنندگان انتخابات باید ورودی و خروجی شعب رای گیری را بصورت مجزا مشخص کرده و در زمان رای گیری و شمارش آرا نیز تهویه مناسبی برای محیط پیش بینی شده باشد.

منبع:

1400/03/27
11:06:14
5.0 / 5
268
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , سفارش , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
کادایف kadaif

کادایف kadaif