کادایف
حریرچی عنوان كرد

اضافه شدن بیشتر از ۱۰ هزار شعبه رأی گیری برای كاهش تراكم

اضافه شدن بیشتر از ۱۰ هزار شعبه رأی گیری برای كاهش تراكم

معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به اینکه تمهیدات بسیار مناسبی برای پیشگیری از انتقال هرگونه بیماری اندیشیده شده است، اظهار داشت: در شعب رأی گیری فاصله گذاری مناسبی هم پیشبینی شده است و همه شعب رأی گیری هم ناظر بهداشتی خواهند داشت.به گزارش کادایف به نقل از ایسنا، دکتر ایرج حریرچی درباره تمهیدات وزارت بهداشت برای روز رأی گیری، اظهار داشت: تمهیدات بسیار مناسبی برای پیشگیری از انتقال هرگونه بیماری اندیشیده شده است. همینطور بیشتر از ۱۰ هزار شعبه رأی گیری به جهت اینکه کاهش تراکم در شعب باشد، در سرتاسر کشور اضافه شده است.

وی اضافه کرد: در عین حال در شعب رأی گیری فاصله گذاری مناسبی هم پیشبینی شده است. همه شعب رأی گیری هم ناظر بهداشتی خواهند داشت. استفاده از وسایلی مانند استامپ و... هم از فرآیند انتخابات حذف گردیده است.

بنابر اعلام کانال تلگرامی وبدا، حریرچی اظهار داشت: از مردم دعوت می نماییم که با اطمینان خاطر برای رأی دهی رجوع کنند و رأی دهیشان را در تمام ساعات روز توزیع کنند و از ساعات اولیه رجوع کنند. ما ان شاءالله هیچ نگرانی درباره کرونا نخواهیم داشت. از مردم هم خواهش می نماییم که بهترین ناظر برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی و بهترین عامل برای رعایت دستورالعمل ها باشند و ما هم با عوامل نظارتی و با کمک وزارت کشور این اقدام را انجام می دهیم.
1400/03/28
23:32:44
5.0 / 5
230
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
کادایف kadaif

کادایف kadaif