کادایف

پانزدهمین محموله واکسن کرونا توسط هلال احمر وارد کشور شد

پانزدهمین محموله واکسن کرونا توسط هلال احمر وارد کشور شد

کادایف: پانزدهمین محموله واکسن کرونا تهیه شده توسط جمعیت هلال احمر حاوی یک میلیون و 110 هزار دُز واکسن، امروز پنجشنبه 28 مردادماه، در فرودگاه امام خمینی (ره) به وزارت بهداشت تحویل داده شد.


به گزارش کادایف به نقل از ایسنا، دکتر کریم همتی، رییس سازمان هلال احمر از واردات محموله جدید واکسن کرونا، تهیه شده از طرف هلال احمر به کشور آگاهی داد و اظهار داشت: با واردات پانزدهمین محموله واکسن کرونا به کشور، هلال احمر برای دو برابر شدن واردات واکسن طی شهریور ماه تلاش مضاعف خواهدنمود.
وی، اظهار داشت: واردات واکسن از چین به ایران همچون گذشته توسط هلال احمر انجام و محموله دریافتی در فرودگاه امام خمینی(ره) تحویل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می شود.
وی با بیان این که واردات واکسن از طرف هلال احمر همچنان ادامه دارد، اشاره کرد: در مجموع تا حالا ۱۵ محموله شامل ۱۷ میلیون و ۶۰ هزار دُز واکسن کرونا توسط ۱۷ پرواز به کشور منتقل شده است.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان هلال احمر، وی با اشاره به پیگیری های اخیر رییس جمهور و مذاکره با همتای چینی، اضافه کرد: جمعیت هلال احمر بنا بر رسالت خود و با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری و حمایت های رییس جمهور و دولت، از شهریور ماه واردات واکسن را در هر هفته به ۵ میلیون دُز خواهد رساند و در آخر شهریور ۲۰ میلیون دُز واکسن وارد کشور می شود که میزان کلی واردات به نزدیک ۴۰ میلیون دُز می رسد.
منبع:

1400/05/28
13:50:37
5.0 / 5
215
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
کادایف kadaif

کادایف kadaif