کادایف

پزشك متخصص در مراكز تامین اجتماعی همدان افزایش یافت

پزشك متخصص در مراكز تامین اجتماعی همدان افزایش یافت

كادایف: همدان- مدیر درمان تامین اجتماعی همدان اظهار داشت: تعداد پزشكان متخصص مراكز درمانی تامین اجتماعی همدان امسال افزایش یافته است.


علیرضا صفری روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: قبل از این متخصصان جراحی 2 روز در هفته بیشتر در این مركز فعالیت نداشتند اما اكنون شرایط بهبود یافته و متخصصان بیشتری به مجموعه اضافه شده اند.
وی افزود: با افزایش تعداد متخصصان در بیمارستان آتیه، بالغ بر یك هزار عمل جراحی در یك ماه در این مركز درمانی انجام می گردد.
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان با اشاره به اینكه خدمات آزمایشگاه پلی كلینیك شهید شهبازی گسترده تر شده اضافه كرد: تعداد پذیرش بیماران افزایش یافته است و در یك سال ۲۰ هزار مورد رجوع كننده به پلی كلینیك به ثبت رسیده است.
صفری اضافه كرد: هم اكنون بیش از ۸۰ درصد زایمان های بیمارستان آتیه به روش بی درد انجام می گردد كه ماه های اخیر با افزایش ۲۰ درصدی تعداد زایمان ها مواجه شدیم.
وی تصریح كرد: چند سالی كلینیك بیهوشی بیمارستان آتیه راه اندازی شده و این مراحل جراحی بیماران را بهتر كرده است.
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان با اشاره به خرید دستگاه های پیشرفته بیهوشی در بیمارستان های تامین اجتماعی استان اظهار داشت: سالها به علت نبود تجهیزات پیشرفته بیهوشی مشكلاتی وجود داشت كه با ورود دستگاه های جدید وضعیت بهتری حاكم شده است.
صفری اضافه كرد: هم اكنون سیستم خدمات تامین اجتماعی به گونه ای است كه بیشتر خدمات در قالب الكترونیك ثبت می گردد و در بخش اسناد پزشكی خدمات گرافی و فیزیوتراپی با استفاده از الكترونیك ثبت شده كه با آن استحقاق عرضه خدمات چك می گردد.
وی تعداد بیمه شده تامین اجتماعی را 780 هزار نفر ذكر كرد و اضافه كرد: تعداد تخت فعال در استان همدان 300 تخت است كه نسبت بیمه شده به تخت فعال در رتبه پنجم كشور هستیم.
7523/2087


1397/04/30
20:22:40
5.0 / 5
1738
تگهای خبر: جراحی , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
کادایف kadaif

کادایف kadaif