کادایف

علوم پزشكی سمنان 600میلیارد ریال از بیمه طلب دارد

علوم پزشكی سمنان 600میلیارد ریال از بیمه طلب دارد

كادایف: سمنان- رئیس دانشگاه علوم پزشكی سمنان اظهار داشت: طلب این دانشگاه از بیمه ها 600 میلیارد ریال است كه 11 ماه از وصول آن گذشته است.


نوید دانایی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: 70 درصد این مبلغ از سازمان تامین اجتماعی و مربوط به سال 1396 است كه باید مطالبات امسال را به آن اضافه كرد، برغم قول هایی كه داده شده ؛هنوز این بدهی پرداخت نشده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشكی سمنان با اشاره به بهره برداری از 2 طرح این دانشگاه در هفته دولت، بیان كرد: بالگرد- آمبولانس دانشگاه علوم پزشكی سمنان در این هفته بهره برداری می گردد.
وی با بیان این كه بالگرد- آمبولانس ذكر شده یكی از 6 بالگرد تامین شده از جانب وزارت بهداشت و درمان است، اضافه كرد: عملیاتی بودن بزرگترین مزیت آن است كه سرعت قابل توجه در فرود و برخواست، كیفیت و سرعت مطلوب از مزیت های دیگر به حساب می آید.
دانایی افزود: محل فرود این بالگرد - آمبولانس در بیمارستان كوثر سمنان با 10 میلیارد ریال هزینه تولید شده و حوزه دانشگاه علوم پزشكی استان سمنان را پوشش خواهد داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشكی سمنان، افزود: مركز آموزش های مهارتی- حرفه ای دانشگاه هم دیگر طرح افتتاحی هفته دولت در دانشگاه علوم پزشكی سمنان است كه برای تغییر كاربری، بهسازی و تجهیز آن در 2 هزار مترمربع 10 میلیارد ریال هزینه شده است.
در هفته بزرگداشت دولت در استان سمنان از 606 طرح شامل 578 طرح عمرانی و 28 طرح سرمایه گذاری با اعتبار پنج هزار و 74 میلیارد ریال بهره برداری می گردد كه 25 طرح مربوط به دانشگاه علوم پزشكی استان سمنان است.
دانشگاه علوم پزشكی سمنان، نزدیك به سه هزار دانشجو دارد كه در 2 رشته مقطع كاردانی، 18 رشته مقطع كارشناسی، 10 رشته مقطع كارشناسی ارشد، 2 رشته مقطع پزشكی عمومی، پنج رشته مقطع دكتری و پنج رشته دستیاری را شامل می گردد.
این دانشگاه هشت دانشكده، 6 بیمارستان و مراكز درمانی و آموزشی در شهرستان های سمنان، دامغان، گرمسار، مهدی شهر، سرخه و آرادان را زیر پوشش دارد.
6103/6167


1397/06/01
13:52:23
5.0 / 5
2221
تگهای خبر: پزشك , درمان , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
کادایف kadaif

کادایف kadaif