کادایف

كارگروه پیگیری تفاهم نامه های بهداشتی ایران و ارمنستان تشكیل می گردد

كارگروه پیگیری تفاهم نامه های بهداشتی ایران و ارمنستان تشكیل می گردد

به گزارش كادایف به پیشنهاد معاون بهداشت وزارت بهداشت، كارگروه پیگیری تفاهم نامه های بهداشتی ایران و ارمنستان تشكیل می گردد.


به گزارش كادایف به نقل از ایسنا، در دیدار آناهیتا آوانسیان - معاون وزیر بهداشت ارمنستان و دكتر علیرضا رئیسی - معاون بهداشت وزارت بهداشت به پیشنهاد دكتر رئیسی مقرر شد كارگروه پیگیری تفاهم نامه های بهداشتی ایران و ارمنستان تشكیل گردد.
در این دیدار كه در دفتر معاون بهداشت وزارت بهداشت انجام شد، طرفین بر تشكیل این كمیته برای پیگیری تفاهم های انجام شده و عرضه گزارش عملكرد توسط این كمیته از پیشرفت مذاكرات و تفاهم ها تاكید نمودند.
در این دیدار دكتر رئیسی گزارشی از وضعیت بهداشت كشورمان و پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران در این زمینه، سامانه یكپارچه بهداشت (سیب)، خدمات شبكه بهداشت، برنامه پزشك خانواده و نظام ارجاع، برنامه های مهار بیماری های واگیر و غیرواگیر، سل، ایدز و مالاریا، عدالت در تخصیص منابع، گستره پوشش شبكه، پرداخت عملكردی به كاركنان و پرونده الكترونیك سلامت عرضه كرد.
بنابر اعلام وبدا، آوانسیان - معاون وزیر بهداشت ارمنستان هم ضمن عرضه گزارشی از وضعیت حوزه بهداشت در ارمنستان خواهان پیگیری مفاد تفاهم های انجام شده بین دو كشور و تعمیق روابط بهداشتی و سلامت بین دو كشور شد.1397/09/21
21:06:01
5.0 / 5
1539
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
کادایف kadaif

کادایف kadaif