کادایف
وزیر بهداشت عنوان كرد

تامین نیروهای متخصص مراكز درمانی سیستان و بلوچستان از اولویت های مهم دولت

تامین نیروهای متخصص مراكز درمانی سیستان و بلوچستان از اولویت های مهم دولت

كادایف: وزیر بهداشت تامین نیروهای متخصص مراكز درمانی سیستان و بلوچستان را از اولویت های مهم دولت اعلام نمود.


به گزارش كادایف به نقل از ایسنا، دكتر سیدحسن هاشمی با اشاره به اینكه مردم سیستان و بلوچستان با مردم تهران و فارس و غیره كه از امكانات لازم برخوردار می باشند، تفاوتی ندارند و نگاه ما بر این است كه عدالت در كشور اجرا شود، اظهار داشت: در سال های اخیر افزون بر ۱۰ بیمارستان و ده ها پروژه عمرانی و خدمات در حوزه بهداشت و درمان سیستان و بلوچستان به راه افتاده است.
وی ادامه داد: حدود ۱۷۰۰ تخت جدید بیمارستانی باز از تعهدات دولت می باشد كه امیدواریم تا سال های آتی بتوانیم این تخت ها را به بهره برداری برسانیم.
وزیر بهداشت اظهار داشت: برنامه دولت بر این است كه تخت های بیمارستانی را در شهرستان خاش افزایش دهد و با عنایت به شرایط خاص و موقعیت استراتژیك خاش و نیازمندی های منطقه تلاش می نماییم خاش ویژه دیده شود.
وی گفت: بازگشت كنندگان به مراكز درمانی باید دغدغه ای به جز درمان و بهبودی نداشته باشند، پس در امتداد اجرای فرامین مقام معظم رهبری و طرح تحول سلامت و ارتقای شاخص های خدمت رسانی برنامه مهم دولت توجه به حل مشكلات اقشار نیازمند است.
استاندار سیستان و بلوچستان باز اظهار داشت: مصمم هستیم در دولت شاخص های خدمت رسانی در حوزه های مختلف را ارتقاء بخشیم.
موهبتی اضافه كرد: پروژه های شاخصی در استان كلید خورده و یا در حال اجرا هستند كه با هدف تقویت امید و رفع مشكلات مردم مورد توجه دولت قرار گرفته اند.
حمیدالدین یوسفی فرماندار خاش هم اظهار داشت: دولت ده ها میلیارد تومان اعتبار برای چندین پروژه بهداشتی خاش اختصاص داده كه در سال های اخیر بعضی از آنها راه اندازی شده اند و خیلی از پروژه ها در حال اجرا و یا آماده افتتاح هستند.1397/10/03
18:42:28
5.0 / 5
1626
تگهای خبر: بهداشت , تخصص , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
کادایف kadaif

کادایف kadaif