کادایف
قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشكی زاهدان:

راه اندازی پویش مردمی نان و نمك در سیستان و بلوچستان

راه اندازی پویش مردمی نان و نمك در سیستان و بلوچستان

به گزارش كادایف ایسنا/سیستان و بلوچستان قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشكی زاهدان در امور مشاركت های مردمی اظهار داشت: پویش مردمی نان و نمك به ابتكار دانشگاه علوم پزشكی زاهدان و با شعارˮ در روزگار خوشی نان و نمك هم را خورده ایم در روزگار سختی با همیمˮ از شروع وقوع سیل به راه افتاده است.


احمد بامری در بازدید از مناطق سیل زده سیستان وبلوچستان اضافه كرد: مردم این استان همراه و همگام یكدیگر در لحظات خوشی و ناخوشی هستند و به همین سبب استان سیستان و بلوچستان تجلی گاه وحدت است.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشكی زاهدان با راه اندازی پویش نان و نمك، از نخستین روزهای وقوع سیل در جنوب استان، برای كمك به مردم سیل زده با مشاركت كاركنان، دانشجویان و اساتید چادری را درب ورودی پردیس دانشگاه برپا كرده است.

وی اضافه كرد: تمام كمك های نقدی و غیرنقدی همكاران حوزه های بهداشت و درمان تحت پوشش كه تابحال به جنوب استان ارسال شده است در چارچوب پویش نان و نمك جمع آوری شده است.

بامری با اشاره به اینكه در این بازدید ۳ هزار بسته آب معدنی كه هزینه آن از محل كمك های خیرین و توسط حوزه مشاركت های دانشگاه علوم پزشكی زاهدان تامین شده بود، بین ساكنین توزیع شد، اشاره كرد: تا اختتام امدادرسانی و تكمیل ارائه خدمات به هم استانی های سیل زده، جمع آوری كمك های انسان دوستانه جهت ارسال به مناطق سیل زده ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینكه در مدت زمان حضور در دیگر مناطق سیل زده جنوب استان نیز طی بازدید هایی از آشپزخانه های تهیه و توزیع غذا، برخی از سمن های زیر مجموعه دانشگاه جهت تسریع در پروسه كمك رسانی، به كمك این بخش آمدند افزود: از سراسر كشور ۳۱ سمن در منطقه برای خدمت رسانی به سیل زدگان حضور فعال دارند.
منبع:

1398/11/01
17:37:42
5.0 / 5
1994
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
کادایف kadaif

کادایف kadaif