کادایف

شهروندان از حضور در آرامستان ها در پنج شنبه آخر سال اجتناب كنند

شهروندان از حضور در آرامستان ها در پنج شنبه آخر سال اجتناب كنند

به گزارش كادایف ایسنا/قم فرماندار قم اظهار داشت: باتوجه به جدی بودن قرنطینه خانگی در پیش گیری از كرونا، شهروندان از حضور در آرامستان ها در پنج شنبه آخر سال اجتناب كنند.


مرتضی حیدری ظهر امروز در ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان در سالن كرامت استانداری قم بیان كرد: گاهی در عدم قرنطینه شدن شهر و سخت گیری در مبادی ورودی و خروجی شهر، تعارضاتی دیده می شود كه باید حل و فصل شود.
فرماندار قم اضافه كرد: یكی از دغدغه های جدی تجمع بستگان اموات در بهشت معصومه(س) است در صورتیكه هر گونه اجتماع و تشییع ممنوعست و باید در این زمینه شرایط سخت گیرانه ای اتخاذ شود.
وی اشاره كرد: باتوجه به جدی بودن قرنطینه خانگی در پیش گیری از كرونا، شهروندان از حضور در آرامستان ها در پنج شنبه آخر سال اجتناب كنند؛ دراین زمینه رسانه ها جهت عدم تجمع پنجشنبه آخرسال در آرمستان ها فرهنگ سازی كنند.
در ادامه جلسه نیز سردار عبدالرضا آقاخانی فرمانده انتظامی استان قم بیان كرد: در ممنوعیت پذیرش مسافر توسط هتل داران و مسافرخانه ها باید تمهیدات جدی صورت گیرد خیلی از این واحدها در این شرایط مبادرت به پذیرش مسافر می كنند.
وی اظهار نمود: استان قم در شرایط عادی در پذیرش زائر و مسافر به سر نمی برد و اگر در این زمینه تخلفاتی انجام می شود باید نسبت به پلمپ هتل ها و مسافرحانه ها اقدام گردد.
آقاخانی در مورد رصد فضای مجازی توسط پلیس فتا نیز اشاره كرد: نیروی انتظامی آماده ارائه گزارش های مستمر در شبانه روز به مراجع مربوطه است.
وی افزود: در قرنطینه و ایجاد مراكز ویژه بیماران نیز آمادگی لازم برای تامین امنیت وجود دارد، البته باید تمهیداتی جهت حفظ سلامت نیروی انتظامی و ارائه تجهیزات كافی جهت حضور در بیمارستان ها تدابیری اندیشیده شود.
منبع:

1398/12/19
21:11:28
5.0 / 5
1875
تگهای خبر: سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
کادایف kadaif

کادایف kadaif