کادایف

آیا استفاده از ماسك در خانه لزوم دارد؟

آیا استفاده از ماسك در خانه لزوم دارد؟

كادایف: نتایج یك بررسی نشان میدهد بهتر است افراد برای حفظ خود در مقابل بیماری كووید 19 در خانه نیز از ماسك استفاده كنند.


به گزارش کادایف به نقل از ایسنا، در این بررسی آمده است: افراد برای آنکه بطور کامل خودرا در مقابل بیماری کووید 19 مصون نگه دارند لازم است زمان حضور در خانه نیز ماسک به صورت داشته باشند.
نتایج این بررسی که در نشریه BMJ انتشار یافته نشان می دهد: استفاده از ماسک حتی در زمان حضور در خانه ممکنست راه بهتری در جلوگیری از شیوع کروناویروس باشد.
این گروه از کارشناسان سلامت عمومی معتقدند: استفاده از ماسک حتی در خانه بویژه در صورت حضور بیمار مبتلا به کووید 19 بهتر می تواند در کاهش خطر مبتلاشدن به این بیماری موثر باشد.
بگفته پژوهشگران همین طور استفاده مرتب از ضد عفونی کننده ها و تمیز کردن سطوح و دستگیره ها به میزان قابل توجهی در کاهش گسترش کروناویروس نقش دارند.
به گزارش کادایف به نقل از مدیکال دیلی، در این مطالعه تاکید شده است: بالاترین میزان خطر انتقال ویروس قبل از بروز علایم بیماری است و استفاده از ماسک، مواد ضد عفونی کننده و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در پیش گیری از بیماری کووید 19 موثر است.
منبع:

1399/03/14
14:23:46
5.0 / 5
1192
تگهای خبر: بیماری , سلامت , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
کادایف kadaif

کادایف kadaif