کادایف
قائم مقام وزیر بهداشت در آمل:

به مازندران سفر نكنید

به مازندران سفر نكنید

به گزارش كادایف مازندران قائم مقام وزیر بهداشت با اشاره به اینكه به مازندران سفر نكنید چون كه میزان احتمال مبتلا شدن به كرونا بسیار بالا است، اظهار داشت: با رفتار مناسب و فاصله گذاری اجتماعی، برگزار نكردن مراسمی مانند دورهمی های خانوادگی، عروسی ها و مراسم ترحیم، به پزشكان در مبارزه با این بیماری كمك كنید.


ایرج حریرچی در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی آمل و در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: مازندران و بخصوص شهرستان آمل از لحاظ میزان مبتلا شدن به ویروس کرونا در وضعیت مناسبی قرار ندارند و حدودا جزء شهرستان های محدودی است که به ازای هر یک بیمار، دو نفر مبتلا می شوند.
وی با اشاره به اینکه برای مقابله با شیوع این ویروس در مازندران و آمل، تصمیم های مناسبی گرفته شده است، خاطرنشان کرد: در کنار تعطیلی برخی دورهمی ها، مراسم عروسی و عزا، بازاریان این شهرستان به صورت داوطلبانه، از روز شنبه تا سه شنبه، محل کسب خویش را تعطیل می کنند هر چند باید این مهم افزایش پیدا کند.
قائم مقام وزیر بهداشت با اشاره به اینکه مازندرانی ها باید به کمک یکدیگر برسند، تصریح کرد: به مردم سفارش می کنم مسافرت به مازندران به حداقل برسد چون که احتمال مبتلا شدن بسیار بالا است.
حریرچی تصریح کرد: با رفتار مناسب و فاصله گذاری اجتماعی، برگزار نکردن مراسمی مانند دورهمی های خانوادگی، عروسی ها و مراسم ترحیم، به پزشکان در مبارزه با این بیماری کمک کنید.
وی با اشاره به اینکه بیماری در بیمارستان های کشور و آمل نداریم که به علت نبود دستگاه اکسیژن ساز با مشکل رو به رو شود، اظهار داشت: 10 تا 15 درصد بستری ها به اکسیژن نیاز دارند و طراحی بیمارستان ها بر این مبنا است.
قائم مقام وزیر بهداشت با اشاره به اینکه تمام دنیا در تأمین نیاز خود به اکسیژن با مشکل رو به رو شده اند، اظهار نمود: دو دستگاه اکسیژن ساز در بیمارستان آمل نصب شده و اگر نیازی دیگرهم باشد رفع خواهد شد.
منبع:

1399/05/02
22:35:44
5.0 / 5
1572
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , پزشك , سفارش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
کادایف kadaif

کادایف kadaif