کادایف

انجام تست مجانی كرونا در ایستگاه مترو

انجام تست مجانی كرونا در ایستگاه مترو

به گزارش کادایف معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران از انجام تست مجانی کرونا مسافران در متروی تهران اطلاع داد.


سید مجتبی تقوی نژاد در گفتگو با ایسنا، اعلام نمود: در ادامه طرح غربالگری شهید قاسم سلیمانی، معاونت فرهنگی و اجتماعی مترو با همکاری شرکت شهر سالم و دانشگاه علوم پزشکی تهران در ایستگاه مترو شوش مبادرت به دریافت تست سریع کرونا می نماییم.
وی با اشاره به اینکه این طرح به منظور عدم رجوع سرپایی به بیمارستان ها و شناسایی و هم کاهش مبتلایان به ویروس کرونا انجام می شود اظهار داشت: مسافران مترو در ایستگاه شوش می توانند با حضور در جایگاه انجام آزمایش و رفتن به کارشناسان مربوطه به صورت مجانی مورد آزمایش قرار بگیرند.
معاون فرهنگی شرکت بهره برداری مترو با اشاره به اینکه برپایه برنامه ریزی های صورت گرفته این تست فوری در ایستگاه مترو شوش که بزرگ بوده و فضای کافی آن باعث ازدحام نمی گردد دریافت خواهد شد اضافه کرد: این طرح به صورت موقت از ایستگاه متروشوش شروع شده و پس از بررسی و کسب نتایج امکان دارد در سایر ایستگاه ها هم برپا شود.
به قول وی: این برنامه در جهت اجرای مسئولیت اجتماعی و با هدف توسعه و ارتقای فرهنگ سلامت اجتماعی و افزایش سلامت جسمانی مسافران مترو برگزار می گردد.
تقوی نژاد تصریح کرد: تیم های دریافت تست سریع تا ۲۸ دیماه از ساعت ۹ تا ۱۳ در ایستگاه مترو مستقر هستند تا به صورت مجانی از مردم تست کرونا بگیرند.

منبع:

1399/10/25
00:03:41
0.0 / 5
1091
تگهای خبر: پزشك , سلامت , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
کادایف kadaif

کادایف kadaif