کادایف
سخنگوی وزارت بهداشت:

هر دو هفته یكبار محموله واكسن وارد كشور می شود

هر دو هفته یكبار محموله واكسن وارد كشور می شود

به گزارش کادایف چهارمحال و بختیاری سخنگوی وزارت بهداشت اظهار داشت: هم اکنون تعداد محدودی دوز واکسن کووید 19 وارد کشور شده و هر دو هفته یکبار محموله جدیدی از این واکسن وارد کشور می شود.


سیما سادات لاری در گفت و گو با ایسنا درباب واردات واکسن کووید ۱۹، اظهار نمود: هم اکنون تعداد محدودی دوز واکسن کووید ۱۹ وارد کشور شده و هر دو هفته یکبار محموله جدیدی از این واکسن وارد کشور می شود.
سخنگوی وزارت کشور با اشاره به اینکه برای توزیع واکسن روسی کووید ۱۹ کمیته ای در معاونت بهداشتی وزارت بهداشت و درمان تشکیل شده است، اظهار داشت: اولویت تزریق واکسن در وهله اول کادر بهداشت و درمان و در گام بعدی افراد دارای بیماری زمینه ای است.
لاری اضافه کرد: برای توزیع واکسن در استانها الگو تعریف می شود، اما جزئیات توزیع واکسن روسی معین نیست و بعد از تدوین پروتکل نحوه توزیع در سراسر کشور اعلام می شود.
سخنگوی وزارت بهداشت و درمان با اعلان اینکه در سبد خرید واکسن کووید ۱۹ چند گزینه وجود دارد، اشاره کرد: درصدد هستیم تا پیش از رسیدن واکسن ایرانی به مرحله تولید همانند سایر کشورها از منابع مطمئن و مورد تایید واکسن تهیه نماییم.
او در آخر تصریح کرد: در دو هفته آتی واکسن کوبایی که بحث انتقال دانش است در ایران وارد مرحله کارآزمایی شود.
منبع:

1399/11/18
21:34:36
0.0 / 5
1096
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , تولید , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
کادایف kadaif

کادایف kadaif