کادایف
در گفت وگو با كادایف اعلام شد

ممنوعیت تردد در تعطیلات عید فطر، بین استانی است

ممنوعیت تردد در تعطیلات عید فطر، بین استانی است

به گزارش کادایف معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با اعلان اینکه ممنوعیت تردد و سفر در عید فطر استانی است، اظهار داشت: بر این اساس هم جریمه و هم ممانعت از انجام سفر اعمال خواهد شد.


مهندس محسن فرهادی در گفت و گو با ایسنا، درباره ممنوعیت های وضع شده برای جلوگیری از سفرهای منتهی به تعطیلات عیدفطر، اظهار داشت: تردد بین استانی در کلیه استان های کشور فارغ از رنگ بندی ها ممنوع می باشد. این مساله شامل شهرهای یک استان نمی شود؛ بعنوان مثال اگر فردی بخواهد از کاشان به اصفهان برود چون هردو شهر در یک استان است، شامل ممنوعیت نخواهد شد.
وی اشاره کرد: البته موضوع محدودیت تردد شبانه همچنان برقرار است.
وی اضافه کرد: در این ممنوعیت ها استان تهران و البرز یک استان درنظر گرفته می شود و ممنوعیت تردد بین استانی شامل حال این دو استان نمی گردد.
فرهادی اشاره کرد: طرح مذکور هم ممنوعیت است و هم محدودیت؛ به این شکل که فرد در عوارض یا هرجایی که توسط پلیس رویت شود هم جریمه می شود و هم او را به شهر خود باز میگردانند.
وی در خاتمه با اشاره به اینکه فعلا در رنگبندی کرونائی شهر آبی در کشور نداریم، اظهار نمود: بر این اساس جریمه تردد در شهر قرمز یک میلیون تومان و جریمه تردد در شهر زرد و نارنجی ۵۰۰ هزار تومان است.
منبع:

1400/02/19
15:17:51
5.0 / 5
322
تگهای خبر: بهداشت , سفر , سلامت , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
کادایف kadaif

کادایف kadaif