کادایف
رییس جمعیت هلال احمر خبر داد

احتمال بارگیری محموله ۲میلیون دوزی واكسن كرونا فردا

احتمال بارگیری محموله ۲میلیون دوزی واكسن كرونا فردا

به گزارش کادایف رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به ورود دو میلیون دوز واکسن کرونا به کشور طی روزهای آتی، اظهار داشت: محموله واکسن کرونا قرار بود روز دوشنبه بیاید که این اتفاق نیفتاد، اما امیدواریم فردا بارگیری آن صورت گیرد و به زودی وارد کشور شود.به گزارش کادایف به نقل از ایسنا، دکتر کریم همتی درباره وضعیت واردات واکسن کرونا از طرف جمعیت هلال احمر، اظهار داشت: متاسفانه چند هفته ای وقفه در واردات واکسن کرونا بوجود آمد، اما ان شاءالله در چند روز آینده، مطابق قولی که داده شده، با اقداماتی که انجام شده است و مبالغی که به حساب شرکت های فروشنده واکسن واریز شده است، امیدواریم بیش از دو میلیون دوز واکسن معتبر وارد کشور شود که در کنار سایر زحماتی که وزارت بهداشت می کشد، بتوانیم هموطنان مان را با بهره گیری از واکسن های وارداتی و همین طور واکسن های معتبر تولید داخلی واکسینه نماییم و قسمتی از دغدغه های هموطنان مان دراین زمینه مرتفع شود.

وی اضافه کرد: جمعیت هلال احمر این آمادگی را دارد که مطابق قولی که داده شده، اگر طرف خارجی به تعهداتش عمل کند، ان شاءالله مابقی واکسن های مورد نیاز را وارد کشور کند.

همتی افزود: طبیعتا باتوجه به گروه هدف واکسیناسیون، هم از محصولات تولید داخلی استفاده می شود و هم از واکسن های وارداتی تا بتوانیم پوشش واکسیناسیون را به سطح قابل قبولی برسانیم. دراین زمینه همکاری بسیار نزدیکی هم بین وزارت بهداشت، جمعیت هلال احمر و سایر ارکان دولت وجود دارد.

همتی اظهار داشت: محموله واکسن کرونا قرار بود روز دوشنبه بیاید که این اتفاق نیفتاد، اما امیدواریم فردا بارگیری آن صورت گیرد و به زودی وارد کشور شود.

منبع:

1400/03/25
22:42:50
5.0 / 5
226
تگهای خبر: بهداشت , تولید , فروش , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
کادایف kadaif

کادایف kadaif