کادایف
یك عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان

وضعیت در استان هرمزگان بحرانی است

وضعیت در استان هرمزگان بحرانی است

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: تامین اکسیژن و تخت های بیمارستانی از نیازهای اساسی امروز استان هرمزگان بوده و انتظار می رود وزارت بهداشت هرچه سریع تر به داد مردم استان برسد.


احمد مرادی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان هرمزگان، بیان کرد: متاسفانه وضعیت استان از نظر شیوع بیماری کرونا، فوق بحرانی می باشد و ما به شدت از وزارت بهداشت گله مند هستیم. وزیر در استان حضور بهم رساندند و قول هایی درباب تامین یکسری امکانات و تخت های بیمارستانی دادند اما متاسفانه به آنها عمل نشده است.
ایشان سپس اظهار نمود: در بحث تجهیزات بیمارستانی و تخت های بیمارستانی به شدت کمبود داریم و قسمتی از مریض ها در راهروهای بیمارستان ها بستری شده اند. از طرف دیگر آمپول اَکتمرا که برای درمان بیماران وخیم کرونائی به کار می رود در سطح استان نایاب شده است.
نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: در سطح استان در تامین تخت های بیمارستانی و تجهیزات درمانی به شدت با مشکل روبه رو هستیم و باید هرچه سریع تر بیمارستان های استان تجهیز شوند. اکسیژن و تخت های بیمارستانی از نیازهای اساسی امروز استان است. انتظار می رود وزارت بهداشت هرچه سریع تر به داد مردم استان هرمزگان برسد.
1400/05/20
01:19:47
5.0 / 5
200
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , درمان , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
کادایف kadaif

کادایف kadaif