کادایف
دبیر اجرایی جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت مطرح كرد

توسعه استارت آپ ها از اهداف جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت

توسعه استارت آپ ها از اهداف جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت

كادایف: دبیر اجرایی جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت با اشاره به این كه توسعه استارت آپ های دیجیتال سلامت یكی از اهداف این جشنواره است، تصریح كرد: باید از ابزارهای گسترده اثرگذار فناوری امروز جامعه به بهترین شكل بهره برد.


به گزارش كادایف به نقل از ایسنا، محمدعلی حجازی اظهار داشت: رسانه ها بعنوان یكی از اركان اصلی توسعه مبانی سلامت و آگاهی سازی در این حوزه نقشی به سزا در ارتقای سلامت جامعه داشته اند، اما امروز به علت پیشرفت های شگرف در فناوری های مدرن و سبك عرضه محتوا در رسانه ها، فضای سایبری و دنیای مجازی یكی از مهم ترین ابزارهای ارتباطی لقب گرفته اند.
وی با اشاره به جمعیت بالای ۴۰ میلیونی استفاده كنندگان از تلفن های همراه هوشمند در ایران اظهار داشت: با عنایت به ظرفیت بسیار بالای فناوری ها و اهمیت ارتقای سلامت، باید بتوان به شكل روزآمد این ابزارها را در مسیر ارتقای سلامت در جامعه، مورد استفاده قرار داد و از ظرفیت های بالای صنعت دیجیتال در توسعه مبانی سلامت و تولید اشتغال سازنده بهره برد.
حجازی اظهار داشت: امروزه در فرآیند توسعه پایدار، مهمترین عامل در پیشبرد اهداف اقتصادی، اجتماعی و سیاسی و باقی ماندن در عرصه رقابت جهانی، استفاده موثر از منابع علمی و تكنولوژی های جدید است. تحقق اهداف عالی نظام سلامت، تنها با برنامهریزی و استفاده از تمامی فناوری های روز و نوین محقق خواهد شد و در این میان، تاثیرگذارترین فناوری شناخته شده در دهه گذشته، فناوری اطلاعات است.
دبیر اجرایی جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت متذكر شد: توسعه استارت آپ های دیجیتال سلامت یكی از اهداف جشنواره ملی رسانه های دیجیتال است.
وی تصریح كرد: شناسایی تولیدكنندگان فناوری و رسانههای دیجیتال، استفاده از این ظرفیت ها در رفع نیازهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و یكپارچه سازی فرهنگی در به كارگیری رسانه های دیجیتال در میان مردم، توسعه كاربری فناوری های دیجیتال در نظام سلامت، رتبه بندی و شاخص گذاری آثار و خدمات الكترونیك سلامت و معرفی برگزیدگان با همكاری معاونت اجتماعی و مركز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی از هدف گذاری های این جشنواره است.
حجازی اضافه كرد: در این جشنواره مقرر شده است تا رسانههای دیجیتال و خدمات الكترونیك برتر در نمایشگاه جانبی، در معرض دید دست اندركاران نظام سلامت قرار گیرند.
بنابر اعلام روابط عمومی برگزاری این جشنواره، جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت توسط موسسه فرهنگی آوای هنر سلامت از جانب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی برگزار می گردد. امیرحسین اسدی دبیر علمی و محمد علی حجازی دبیر اجرایی جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت، برگزاری این رویداد را عهده دار هستند.1397/03/20
00:44:33
5.0 / 5
1711
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , خدمات , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
کادایف kadaif

کادایف kadaif