کادایف
مدیر عامل صندوق بازنشتگی كشور:

درصدد افزایش تسهیلات بانكی بازنشستگان هستیم

درصدد افزایش تسهیلات بانكی بازنشستگان هستیم

كادایف: همدان- مدیرعامل صندوق بازنشستگان كشور اظهار داشت: به 300 هزار بازنشسته وام پرداخت شده است و درصدد افزایش تعداد و رقم تسهیلات برای بازنشستگان هستیم.


به گزارش كادایف به نقل از ایرنا، جمشید تقی زاده روز پنجشنبه در جلسه روسای كانونرهای بازنشستگی استان همدان اضافه كرد: بازنشستگان جامعه یك سوم جمعیت كشور را تشكیل می دهند و باید شرایط بهتری برای آسایش و رفاه آنها فراهم گردد.
وی با اشاره به اینكه به منظور افزایش حقوق بازنشستگان و تصویب نظام همسان سازی با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی مذاكراتی شده است، تصریح كرد: در همین ارتباط كانون های بازنشستگی نظرات اصلاحی خویش را اعلام كنند تا بتوانیم قانون خدمات كشوری را جمع بندی و به نتایج خوبی برسیم.
تقی زاده درباره بیمه های بازنشستگی و خدمات آن ها هم بیان كرد: بسته حمایتی خوبی برای بازنشستگان طراحی شده كه شامل بخش بهداشت دهان و دندان و قسمت های دیگر است.
مدیرعامل صندوق بازنشستگان كشور با تاكید بر ساماندهی نظام درمانی بازنشستگان تصریح كرد: یكی از ضروری ترین خدمات بازنشستگان، بیمه درمان تكمیلی است كه باوجود محدودیت های قانونی به هر حال این خدمت عرضه می گردد.
تقی زاده افزود: افزایش رضایتمندی و كاهش مراجعات حضوری بخصوص كاهش هزینه جاری بسیار مهم می باشد و پیگیر انجام این كار هستیم تا به جامعه بازنشستگی خدمت شود.
وی با اشاره به اینكه ساخت و فعالیت خانه های امید در بعضی استان ها پیگیری می گردد اظهار داشت: در همدان هم دو خانه امید احداث می گردد.
تقی زاده با اشاره به اینكه عرضه خدمات بهتر به بازنشستگان از دیگر ‏برنامه های صندوق بازنشستگی كشوری در سال 97 است بیان كرد: بازنشستگان ‏سرمایه های اجتماعی كشور هستند و ما وظیفه داریم برای این عزیزان در همه ‏بخش های فرهنگی و اجتماعی خدمات مناسبی را فراهم نماییم.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری از ساماندهی ورزش بازنشستگان اطلاع داد و اظهار داشت: باشگاه های خاص این افراد با مدیریت خودشان راه اندازی خواهیم كرد.
7523/2090


1397/04/08
15:47:42
5.0 / 5
1714
تگهای خبر: خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
کادایف kadaif

کادایف kadaif