کادایف

اعلام فهرست تامین ۴۴ قلم داروی موردنیاز فوریتی و خارج از فرآیند

اعلام فهرست تامین ۴۴ قلم داروی موردنیاز فوریتی و خارج از فرآیند

كادایف: سازمان غذا و دارو لیست تامین  ۴۴ قلم داروی مورد نیاز فوریتی و خارج از فرایند را به شركت های دارویی اعلام و در عین حال نحوه توزیع محموله های وارداتی دارو را به منظور تسهیل دسترسی مردم به شركت های وارد كننده ابلاغ نمود.


به گزارش كادایف به نقل از ایسنا، بر مبنای اعلام سازمان غذا و دارو، فهرست داروهای مورد نیاز فوریتی مربوط به تیرماه ۹۷ با عنایت به سیاست های جدید اداره كل دارو در تامین داروهای فوریتی اعلام گردید.
برپایه این گزارش شركت هایی كه در فراخوان تامین داروهای فوریتی پذیرفته می شوند، باید حداكثر ظرف مدت دو روز كاری بعد از ارسال نامه كتبی اداره كل امور دارو، پیش نویس IRC داروی فوریتی را تكمیل و ظرف مدت ۴۵ روز نسبت به ترخیص دارو اقدام نمایند.
همینطور سازمان غذا و دارو اعلام نموده است كه با عنایت به شرایط موجود و لزوم انجام توزیع كنترل شده اقلام وارداتی به منظور دسترسی آحاد جامعه به داروها و جلوگیری از انباشت آن در مناطق فاقد نیاز دارویی، توزیع محموله ­های وارداتی با دریافت مجوز از اداره كل دارو مجاز است.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، بر طبق این ابلاغیه مسئول فنی شركت های واردكننده دارو پیش از ریلیز و تحویل به پخش ملزم به دریافت مجوز اداه كل دارو هستند.1397/05/15
00:56:56
5.0 / 5
1617
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
کادایف kadaif

کادایف kadaif