کادایف
نایب رییس اتحادیه صادركنندگان تجهیزات پزشكی اعلام كرد

صادرات محصولات پزشكی تولیدكنندگان ایرانی به ۵۰ كشور دنیا

صادرات محصولات پزشكی تولیدكنندگان ایرانی به ۵۰ كشور دنیا

كادایف: نایب رییس و دبیراتحادیه صادركنندگان تجهیزات پزشكی ایران با اشاره به اینكه محصولات و ملزومات پزشكی ساخت ایران عموما به ۵۰ كشور دنیا صادر می شود، اظهار داشت: شركت در هشتمین دوره نمایشگاه عمان هلث با هدف عرضه توانمندی های جمهوری اسلامی در زمینه تولید محصولات و ملزومات پزشكی است.


به گزارش كادایف به نقل از ایسنا، مهندس محمدرضا كمپانی، مدیرعامل شركت دانش بنیان الكترونیك برتر و نایب رییس و دبیراتحادیه صادركنندگان تجهیزات پزشكی ایران با اشاره به اینكه ۱۴ شركت تولید كننده تجهیزات پزشكی از ایران در هشتمین دوره نمایشگاه عمان هلث عمان حضور دارند، اضافه كرد: شركت در این نمایشگاه با هدف عرضه توانمندی های جمهوری اسلامی در زمینه تولیدات تجهیزات پزشكی است كه در ۱۰ سال قبل توانسته پیشرفت های بسیار زیادی را در این زمینه كسب كرده و به بازارهای جهانی راه یابد.

وی با اشاره به اینكه عموما كالاهایی كه در زمینه تجهیزات پزشكی تولید می گردد به ۵۰ كشور دنیا صادر می شود، اظهار نمود: سال قبل ۲۴ میلیون دلار محصولات و ملزومات پزشكی تولید داخل از گمرك ایران خارج و به كشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی صادرشده است.

كمپانی اضافه كرد: نمایشگاه عمان هلث، فرصتی برای عرضه و نشان دادن توانمندی های شركت های تولید كننده است تا بتوانند مخاطبین خاص خویش را جذب كنند. یكی از اهداف اصلی ما جهت شركت در این نمایشگاه، پیدا كردن یك كمپانی است تا بتواند سرمایه گذاری از جهت نیروی انسانی، فضا و بازاریابی را در آنجا انجام دهد و تولیدكنندگان ایرانی با انتقال تكنولوژی و ارسال اجزا و قطعات تجهیزات پزشكی به كشورعمان، محصولات خویش را با ساخت عمان تولید و وارد بازار كنند.

نایب رییس و دبیر اتحادیه صادركنندگان تجهیزات پزشكی وزارت بهداشت، اظهار داشت: اگر بتوانیم محصولات خویش را با برند ساخت عمان عرضه دهیم، طبیعتا بیشتر سفارشات و خریدها به سمت این كالاها خواهد رسید. همینطور بازاری برای صادرات كشورهای آفریقایی و اروپایی و هم برخی كشورهایی كه روابط خوب اقتصادی داریم خواهد بود كه این امر می تواند بزرگترین دستاورد در جهت افزایش صادرات تجهیزات پزشكی باشد.

مهندس كمپانی اظهار داشت: شركت پوینده گان راه سعادت، شركت پویندگان پردیس، ایرانی ها و همگام همچون شركت هایی هستند كه در نمایشگاه ایران هلث عمان حضور دارند.

وی با تاكید براینكه همه تولیدكنندگان محصولات و ملزومات پزشكی در بازار جهانی به دنبال صادرات هستند، بیان كرد: تولید محصولات پزشكی با ساخت عمان علاوه برافزایش صادرات منجر به افزایش تولید می گردد و با عنایت به بازخوردهایی كه از شركت های خارجی می گیریم می توانیم كیفیت محصولات را ارتقاء و قیمت تمام شده محصولات تولیدی را هم كاهش دهیم.

به گزارش وبدا، گفتنی است، هشتمین دوره نمایشگاه تجهیزات پزشكی عمان هلث در مسقط پایتخت عمان با هدف افزایش ۱۰ برابری صادرات تجهیزات پزشكی در حال برگزاری است.1397/07/05
21:16:39
5.0 / 5
1742
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , سفارش , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
کادایف kadaif

کادایف kadaif