کادایف
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران كلیوی:

30 دستگاه دیالیز در سیستان و بلوچستان راه اندازی می گردد

30 دستگاه دیالیز در سیستان و بلوچستان راه اندازی می گردد

كادایف: مدیر عامل انجمن خیریه پشتیبانی از بیماران كلیوی ایران از اختصاص 30دستگاه دیالیز به ارزش 70میلیارد ریال به استان سیستان و بلوچستان اطلاع داد.


داریوش آرمان در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به سفر خود به سیستان و بلوچستان جهت ارزیابی وضعیت درمانی و بهداشتی بیماران كلیوی این استان، اظهار داشت: در این سفر از بخش دیالیز بیمارستان خاتم الانبیاء شهر ایرانشهر بازدید كرده و وضعیت خدمات رسانی به این بیماران را مورد بررسی قرار دادیم.
وی افزود: همینطور در این سفر با همراهی رئیس بیمارستان امام علی (ع) چابهار و معاونت توسعه و پشتیبانی دانشگاه علوم پزشكی ایرانشهر، بازدیدی را از این بیمارستان داشتیم و بر لزوم استمرار و تثبیت همكاری های پزشكان متخصص سیستان و بلوچستان با انجمن پشتیبانی از بیماران كلیوی ایران تاكید كردیم.
آرمان به دیدارش با دكتر امینی فرد - رئیس دانشكده علوم پزشكی ایرانشهر اشاره نمود و اظهار داشت: در این نشست دكتر امینی فرد به عرضه اطلاعاتی جامع از وضعیت جغرافیایی و شاخص های تحت پوشش بیماران كلیوی و تعداد آن ها به تفكیك شهرستان های تحت پوشش پرداخت و با اشاره به جمعیت بیماران تحت پوشش خواهان همكاری های بیشتر انجمن با دانشكده علوم پزشكی ایرانشهر شد. همینطور دكتر امینی فرد راه اندازی فضای فیزیكی متناسب با حجم بیماران رجوع كننده را از برنامه های دانشكده علوم پزشكی ایران شهر در جهت عرضه خدمات درمانی به بیماران كلیوی دانست و اعلام نمود كه این پروژه بزودی اجرا می گردد.
مدیرعامل انجمن پشتیبانی از بیماران كلیوی با اشاره به اینكه این سفر به منظور ارزیابی وضعیت خدمات رسانی به بیماران كلیوی و تولید ارتباط مناسب با بیماران و دانشكده علوم پزشكی ایرانشهر صورت گرفته است، از اختصاص 30دستگاه دیالیز به ارزش 70میلیارد ریال برای بیماران كلیوی استان اطلاع داد و اظهار داشت: حمایت های مالی لازم از بیماران كلیوی، در اولویت قرار دادن بیماران بی بضاعت منتظر پیوند و عرضه خدمات مجانی قبل و پس از پیوند و همینطور استقرار پزشكان فوق تخصص جراحی عروق از اولویت های انجمن خواهد بود.1397/07/28
20:22:29
5.0 / 5
1772
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , تخصص , جراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
کادایف kadaif

کادایف kadaif