کادایف
با حضور وزیر بهداشت انجام شد

افتتاح پنج پروژه بهداشتی و درمانی در آبادان و خرمشهر

افتتاح پنج پروژه بهداشتی و درمانی در آبادان و خرمشهر

به گزارش كادایف چهار پروژه بهداشتی و درمانی در آبادان و یك پروژه در خرمشهر امروز در جریان سفر وزیر بهداشت راه اندازی شد.به گزارش كادایف به نقل از ایسنا با حضور دكتر سعید نمكی - وزیر بهداشت - چند پروژه بهداشتی و درمانی در آبادان امروز (۲۵ بهمن ماه) به بهره برداری رسید.

مركز خدمات جامع سلامت شهری امام رضا (ع) با مساحت ۶۹۲ متر مربع زیربنا و هزینه راه اندازی ۱۷ و نیم میلیارد ریال به بهره برداری كامل رسید.

همچنین مركز تشخیص و غربالگری سرطان تیپ یك آبادان راه اندازی شد. این مركز كه با مساحت ۵۷۵ مترمربع زیربنا و هزینه ساخت ۲۸ میلیارد ریال در كنار بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان تكمیل شده است كه خدمات را با نرخ دولتی به بیماران عرضه می دهد.

پروژه كلینیك تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان هم با ۱۶۲۰ متر مربع زیربنا راه اندازی شد. هزینه ساخت این كلینیك بدون خرید تجهیزات ۶۰ میلیارد ریال است و در آن پزشكان متخصص و فوق تخصص با نرخ دولتی بیماران را ویزیت می كنند.

خوابگاه دانشجویی دانشكده علوم پزشكی آبادان از دیگر پروژه هایی بود كه امروز راه اندازی شد. در این راستا دو بلوك هشت واحدی از پنج بلوك خوابگاه دانشجویی شهدای منای دانشكده علوم پزشكی آبادان به بهره برداری رسید. این پروژه جدید دانشكده علوم پزشكی آبادان با هزینه ساخت بدون تجهیزات ۷۰ میلیارد ریال و با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع به بهره برداری رسیده است.

مركز جامع خدمات سلامت طویجات خرمشهر با حضور وزیر بهداشت با حضور وزیر بهداشت به بهره برداری رسید. این مركز جامع سلامت با مساحت ۹۲۰ متر مربع زیربنا و هزینه ساخت ۲۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسیده است.

نمكی از بامداد امروز در مسافرت خود به استان خوزستان پروژه های ستاد شبكه بهداشت و مركز بهداشت شادگان، بانك خون بیمارستان شهید معرفی زاده شادگان، سایت اداری مركز فوریت های پزشكی و همینطور پایگاه جاده ای اورژانس خور دورق شادگان، مركز جامع خدمات سلامت شهری امام رضا (ع) آبادان، مركز غربالگری سرطان تیپ یك این شهرستان، كلینیك تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان آیت الله طالقانی و خوابگاه دانشجویی شهدای منا را در محدوده فعالیت دانشكده علوم پزشكی آبادان افتتاح كرده است.1397/11/26
21:21:20
5.0 / 5
1574
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , تخصص , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
کادایف kadaif

کادایف kadaif