کادایف

قیمت گذاری تجهیزات و ملزومات پزشكی برمبنای كیفیت

قیمت گذاری تجهیزات و ملزومات پزشكی برمبنای كیفیت

كادایف: مدیركل تجهیزات و ملزومات پزشكی سازمان غذا و دارو از طرح قیمت گذاری تجهیزات و ملزومات پزشكی برمبنای كیفیت بمنظور حمایت و ارتقای تولیدات داخلی آگاهی داد.


به گزارش كادایف به نقل از ایسنا، مهندس سید حسین صفوی با اشاره به اینكه قیمت گذاری تجهیزات پزشكی و ملزومات مصرفی توسط وزارت بهداشت انجام می شود، اظهار داشت: ما رتبه بندی یا طبقه بندی تجهیزات پزشكی و ملزومات مصرفی را در دستور كار داریم، حالا قیمت تجهیزات پزشكی و ملزومات مصرفی ثابت است؛ در واقع برمبنای نوع محصول یك قیمت ثابت تعیین می شود در صورتیكه كیفیت تجهیزات پزشكی و ملزومات مصرفی متفاوت است اما قیمت ثابت برای نوع محصول تعیین می شود.

وی ادامه داد: بعنوان مثال در روی یك ایمپلنت ارتوپدی یك قیمت تعیین می نماییم در صورتیكه كیفیت ایمپلنتها با یكدیگر متفاوت می باشد و برای ارتقا كیفیت و تشویق تولیدكنندگان تجهیزات و ملزومات پزشكی باید محصولات را طبقه بندی و برمبنای كیفیت قیمت گذاری نماییم.

به گزارش وبدا، مدیركل تجهیزات و ملزومات پزشكی افزود: رتبه بندی محصولات تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشكی در اداره كل تجهیزات و ملزومات پزشكی سازمان غذا و دارو به تنهایی ممكن نیست و باید از ظرفیت بالای انجمن های تجهیزات پزشكی دراین زمینه استفاده نمائیم.
منبع:

1398/10/19
20:15:13
5.0 / 5
1681
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , تولید , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
کادایف kadaif

کادایف kadaif