کادایف

نامه نمایندگان استان مازندران به رئیس جمهور برای بستن جاده های شمال كشور

نامه نمایندگان استان مازندران به رئیس جمهور برای بستن جاده های شمال كشور

یك عضو مجمع نمایندگان استان مازندران از نامه نمایندگان این استان به رئیس جمهور آگاهی داد و اظهار داشت كه در این نامه از رئیس جمهور درخواست شده كه در روزهای تعطیلات پیش رو با اعمال محدودیت های اجازه ورود مسافران را به استان های شمالی كشور ندهند.


محمد علی محسنی بندپی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: مجمع نمایندگان استان مازندران در نامه ای به رئیس جمهور درخواست کرده که باتوجه به تعداد زیاد مسافران در استان های شمالی به خصوص غرب استان مازندران محدودیت های اعمال نماید تا از ورود مسافران جلوگیری شود ما از رئیس جمهور خواستیم که جاده های استان های شمالی کشور را در تعطیلات پیش رو ببندند.
وی ادامه داد: تعداد مسافران در استان های شمالی قابل تخمین نیست به سبب مسافت کم از تهران تا استان های شمالی تعداد مسافران بسیار زیاد است ما با استاندار مازندران و مسئولان مربوطه صحبت کردیم و به رئیس جمهور هم نامه نوشتیم تا با اتخاذ تدبیری جلوی ترددها در جاده ها گرفته شود.
این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: اگر فردی مبتلا به کرونا شود پس از دو هفته علائم خودرا نشان میدهد این یعنی مسافرانی که ممکنست ناقل باشند ویروس را با خود به استان دیگر برده و موجب شیوع بیشتر کرونا می شوند.
محسنی بندپی افزود: باتوجه به آمار بالای فوتی ها باید دولت از رفتارهای سلبی برای وادار کردن مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی و سفر نکردن استفاده کنند اگر قرار باشد همین وضعیت ادامه پیدا کند اتفاقات ناگواری رخ خواهد داد.1399/07/23
13:22:16
5.0 / 5
1560
تگهای خبر: بهداشت , درمان , سفر , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
کادایف kadaif

کادایف kadaif