کادایف

برترین تولید كننده منابع آموزشی

برترین تولید كننده منابع آموزشی

امتحانی كه می تواند سرنوشت داوطلب را كاملاً تغییر دهد و مبنایی برای ورود وی به دانشگاه های كشور و همچنین تحصیل در رشته مورد علاقه خود است.


امروز ، در یک گزارش خبری ، تصمیم گرفتیم نگاهی به دنیای کنکور بیاندازیم. قلمرویی با جمعیت تقریبی 1 میلیون نفر که همان شرکت کنندگان کنکور هستند و قصد شرکت در این آزمون مهم را دارند. امتحانی که می تواند سرنوشت داوطلب را کاملاً تغییر دهد و مبنایی برای ورود وی به دانشگاه های کشور و همچنین تحصیل در رشته مورد علاقه خود است. اما اگر کنکور را به عنوان یک شغل در نظر بگیریم ، همانطور که هر شغلی ابزار مناسب و ویژه خود را دارد ، کنکور هم خالی از لطف نیست و ابزار خاص خود را دارد که منابع آموزشی کنکور است که استفاده می کند.

امروز ، در بررسی منابع آموزشی ، به سراغ موسسه حرف آخر می رویم ، موسسه که فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده و در زمینه آموزش نتایج خارق العاده ای کسب کرده و رتبه های زیادی را به دانشگاه اعزام کرده است. همچنین رتبه های برتر موسسه حرف آخر در سال 1999 سر و صدای زیادی به پا کرد و این دانشجویان موسسه توانستند با داشتن رتبه محتوای آموزشی و آموزشی حرف آخر. کنکور اشاره کرد. اما با نگاهی به عملکرد منابع موسسه حرف آخر ، دلیل این موفقیت ها را بررسی خواهیم کرد ، در ادامه با ما همراه باشید. به صورت کامل این معرفی را در مقاله رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور نیز می توانید مطالعه کنید

تدریس های اعجاب انگیز حرف آخر

محتوای تولید شده در آموزش این موسسه دارای دو ویژگی عالی است. اولین ویژگی آموزش بصری یا تصویری ، که به کمک انیمیشن و تصویرسازی ارائه می شود و ویژگی دوم استفاده از الگو سازی در بحث آموزش است که مجموع این دو عنصر آموزش پویا نمایی است. . شهود در تسهیل یادگیری و درک مطالب موثر است ، نیازی به حفظ نیست و انتقال مستقیم محتوا به نیمکره راست مغز اتفاق می افتر و ایجاد الگو نیز قدرت و سرعت تست زنی را افزایش می دهد. آموزش بصری همچنین لذت یادگیری را افزایش می دهد و به داوطلب اجازه می دهد حداکثر عملکرد ممکن را در مدت زمان کمتری دریافت کند. الگو سازی همچنین به داوطلب کمک می کند تا برای حل هر سوال فرمول انبوه یاد نگیرد ، اما به شما کمک می کند بدون هیچ فرمول دیگری به تمام سوالات یک موضوع پاسخ دهید.

اما این سبک تدریس به محض مشخص شدن بسیار محبوب و رایج شد ، زیرا این بار دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانند دوره های کنکور خود را بدون هیچ مشکلی فرا بگیرند و حداکثر کارایی را کسب کنند. در همین حال ، سطح دانش آموز دیگر اهمیتی ندارد ، به این معنی که دیگر دانش آموز فارغ التحصیل می شود یا بعد از گذشت چندین سال از کنکور قصد دارد مجدداً امتحان دهد ، دیگر اهمیتی ندارد ، زیرا همه آموزش های حرف آخر از صفر شروع شده است. البته حرف آخر آموزش با تکنولوژی جدید انیمیشنی مورد استقبال دانش آموزان دبیرستانی نیز قرار گرفت و همین امر منجر به تولید و تمایل بسته های دوره های ابتدایی و متوسطه اول حرف آخر نیز شده است.

تاثیر شهودی سازی در درس ریاضی

ک ریاضیات یکی از اصلی ترین نقاط ضعف شرکت کنندگان در گروه آزمایشی ریاضی فیزیک و  تجربی است و این ضعف به حدی رسیده است که بیشترین درصد منفی در بین تمام دروس کنکور مربوط به درس ریاضی است. در سال گذشته ، فقط 2٪ از کل شرکت کنندگان در رشته تجربی (یعنی از هر 100 نفر فقط دو نفر) موفق به کسب درصد بیشتر از 50 در این درس شدند و تعداد افرادی که درصد منفی در آزمون ورودی ریاضیات 48٪ از کل شرکت کنندگان شرکت کننده در رشته های تجربی بودند و این منجر به یک انحراف معیار در ریاضیات شده و اهمیت آن را بسیار افزایش داده است.

اما مهندس منتظری و مهندس قاسمی در آموزش ریاضیات حرف آخر از روش های قدیمی بسیار دور هستند و مانند سایر درس های حرف آخر این دوره را با کمک انیمیشن و الگو تدریس می کنند. در بسته ریاضیات حرف آخر ، شهود نیز به اوج رسیده است و با کمک الگوهای معلم ریاضی حرف اخر ، دانش آموز  کل ریاضیات را در قالب کمتر از 30 الگو یاد خواهد گرفت. البته برای دروسی مانند عربی حرف آخر هم چنین اتفاقی رخ داده است.

مشاوره حرف آخر

یکی از ویژگی های جذابی که حرف آخر در کنار پکبج کامل حرف آخر و سایر منابع آموزشی خود ارائه می دهد ، مشاوره و برنامه ریزی دقیق است. اولین نکته این برنامه ریزی این است که توسط مشاوران طراحی و تدوین نشده است ، بلکه توسط اساتید هر درس در این برنامه تهیه شده و حجم و زمان را کاملاً پوشش می دهد. یعنی داوطلب کنکوری از آن به عنوان نقشه راهی جهت پیمایش استفاده خواهد کرد و کاملاً مشخص شده است که دانش آموز هر روز چه درسی را مطالعه می کند ، از هر درس چه مباحثی را باید بخواند و هر دانش آموز چه زمانی هر مبحثی را مطالعه می کند. همچنین از فیلم های آموزشی زمان لازم جهت مطالعه تخمین زده می شود. تنها کاری که دانشجو ملزم به انجام آن خواهد بود اجرای دقیق برنامه و تلاش است ، زیرا همه موارد لازم برای قبولی در کنکور فراهم شده است.

علاوه بر برنامه ریزی هایی که به داوطلب داده می شود ، افرادب به عنوان پشتیبان در کنکور که همان دپارتمان مشاوره حرف آخر است پشتیبانی می کنند. در این قسمت ، مشاوران حرف آخر به دلیل مشکلات وی در کنار دانش آموز خواهند بود و راهنمایی های لازم را به وی می دهند تا بتواند با عملکردی اصولی داشته باشد و از طرف دیگر برای مشکلات مربوط به DVD ، بهترین عملکرد ممکن را بدست آورد. حتی به سوالاتی نظیر رتبه لازم برای رشته دندانپزشکی  و سایر رشته ها را نیز در اختیار وی قرار خواهند داد.

برای ارتباط مستقیم با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر و دریافت محصولات با تخفیف ویژه می توانید عبارت "تخفیف ویژه" را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید یا با شماره تماس های زیر تماس بگیرید:

02166576182

02166572148

02166576371

02166566623

منبع: harfeakharpub.com

1399/09/25
23:39:14
5.0 / 5
1456
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
کادایف kadaif

کادایف kadaif