کادایف

اجرای طرح محله محور كرونا در بازار تجریش

اجرای طرح محله محور كرونا در بازار تجریش

فاز اول طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با محوریت غربالگری اصناف و فروشندگان بازار تجریش توسط تیمهای مراقبتی و نظارتی شبکه بهداشت و درمان شمیرانات اجرا شد.


به گزارش کادایف به نقل از ایسنا، طرح غربالگری اصناف بازار تجریش با حضور دکتر عموزاده مدیر شبکه بهداشت و درمان شمیرانات و مسئولان واحدهای بیماریهای واگیردار، بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای و غذا و دارو به همراهی نمایندگان اصناف شمیران و بسیج ناحیه جماران شروع شد.
دکتر عموزاده ضمن بیان سخنانی پیکار همه جانبه با بیماری کووید ۱۹ را از اهداف اصلی و فاکتورهای دایمی این شبکه بهداشت ذکر کرد و تصریح کرد: در وضعیت فعلی کشور پرسنل بهداشتی باید وظایف خودرا در امتداد از بین بردن بحران کرونا خصوصاً در نقاط پر تجمع شهرها به نحوه احسن انجام دهند.
در این برنامه کارشناسان شبکه در قالب دو تیم مراقبتی و نظارتی در بازار سنتی تاریخی تجریش استقرار یافته و ضمن آموزش افراد و صاحبان اصناف و کسبه به غربالگری وانجام تب سنجی و تست سریع کرونا پرداختند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، بر طبق گزارش مذکور نمونه گیری و تست سریع کرونا از تعداد زیادی از متصدیان اصناف بازار تجریش در این طرح توسط تیمهای مستقر همراه با آموزش پروتکل های بهداشتی انجام شد. همین طور تذکرات لازم درباب فروش و نگهداری مواد غذایی و بهداشتی مجاز به اصناف مرتبط ارائه و ماسک نیز توزیع شد.1399/11/07
13:18:03
0.0 / 5
1106
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
کادایف kadaif

کادایف kadaif