کادایف
عباس زاده:

کشور با یک جنگ تمام عیار بیولوژیک مواجه می باشد

کشور با یک جنگ تمام عیار بیولوژیک مواجه می باشد

به گزارش کادایف نماینده مردم مشکین شهر در مجلس ضمن اشاره به جولان موج پنجم بیماری کرونا در کشور، ایران را در وضعیت جنگ بیولوژیک عنوان نمود و اظهار داشت: چنین اتفاقی امکان دارد یک مرتبه در قرن اتفاق بیفتد. یا در یک ماه همه مردم را واکسینه نماییم و یا کشور را یک ماه قرنطینه نماییم.


به گزارش کادایف به نقل از ایسنا، محمود عباس زاده مشکینی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در مورد تشکیل کابینه دولت سیزدهم اظهار داشت: در شرایطی هستیم که فرصت آزمون و خطا نداریم. اگر امروز رئیس جمهور وزیر برگزید و مجلس به آن رأی اعتماد داد، مطمئن باشید در صورت استیضاح دست کم یک سال ملاحظه خواهیم کرد. بعد از آن هم مجلس در راه انتخاب آتی مجلس می افتد.
عباس زاده افزود: ضروریست وزرای دولت فرد به فرد عناصری متخصص، سالم، مسلط به وظایف و مأموریت وزارت خانه و دارای درک و تحلیل واقع بینانه از وضع موجود کشور و حوزه مدیریت خود باشند.
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس یازدهم به مساله اتحاد اشاره نمود و اظهار داشت: کابینه دولت در حین کارآمدی باید نماد و تجلی وحدت ولی و انسجام اجتماعی کشور باشد. شاکله کابینه باید آئینه ایران بزرگ باشد. پس، مسؤلان از همه استان ها و از همه اقوام و اقشار انتخاب گردد.
وی تاکید کرد: مطمئن هستم این مجلس به تمام وزرا رأی نخواهد داد و جلسات ما تشریفاتی نخواهد بود.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن اشاره به جولان موج پنجم بیماری کرونا در کشور اظهار داشت: امروز همه کشور درگیر مساله کرونا است. کشور ما با یک جنگ تمام عیار بیولوژیک روبرو شده است. بیمارستان های ما پاسخگوی درمان مردم نیست. شایسته است قرارگاه جنگی تشکیل بدهیم. چنین اتفاقی امکان دارد یک مرتبه در قرن اتفاق بیفتد. یا در یک ماه همه مردم را واکسینه نماییم و یا کشور را یک ماه قرنطینه نماییم.
منبع:

1400/05/19
15:00:13
5.0 / 5
198
تگهای خبر: بیماری , تخصص , درمان , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
کادایف kadaif

کادایف kadaif