کادایف

بازدید شبانه وزیر بهداشت از سه بیمارستان

بازدید شبانه وزیر بهداشت از سه بیمارستان

كادایف: وزیر بهداشت در ادامه بازدیدهای شبانه خود در ماه مبارك رمضان از مراكز درمانی پایتخت، شب گذشته (۲۰ خرداد) تا ساعات ابتدایی صبح امروز از بیمارستان های امام حسین(ع)، شهدای تجریش و شهید مدرس تهران بازدید نمود.به گزارش كادایف به نقل از ایسنا دكتر سید حسن هاشمی شب گذشته (۲۰ خرداد) از بخش های اورژانس، تروما، ICU، ICU اعصاب و دو پروژه عمرانی پاراكلینیك و بیمارستان جامع سرطان بیمارستان امام حسین (ع) بازدید نمود. پروژه پاراكلینیك بیمارستان امام حسین(ع) در زمینی با زیربنای ۱۶ هزار متر مربع در ۸ طبقه و با بخش هایی مانند تصویربرداری، كلینیك ویژه، آزمایشگاه و ۱۰۰ تخت بستری در حال ساخت است. بیمارستان جامع سرطان هم مقرر است با ظرفیت ۳۰۰ تخت بیمارستانی توسط بنیاد بركت ساخته شود.

وزیر بهداشت همینطور از بخش های مختلف بیمارستان شهدای تجریش شامل اورژانس، تروما و پروژه بیمارستان جایگزین بیمارستان شهدای تجریش بازدید نمود. پروژه بیمارستان جایگزین بیمارستان شهدای تجریش با ظرفیت ۸۲۱ تخت در زمینی با زیربنای ۶۰ هزار متر مربع در ۵ بلوك و ۱۳ طبقه در حال ساخت است و هم اكنون حدود ۶۰ درصد پیشرفت فیزیكی دارد.

هاشمی همینطور از بخش های اورژانس، ICU، CCU و طرح پیشنهادی توسعه بیمارستان شهید مدرس تهران بازدید نمود. برنامه ریزی های لازم برای اجرای طرح توسعه بیمارستان شهید مدرس تهران با ظرفیت ۲۷۰ تخت بیمارستانی انجام شده است و وزیر بهداشت از محل اجرای این پروژه بازدید كرد.

گفتنی است ماهانه ۸ هزار نفر به كلینیك ویژه بیمارستان شهید مدرس رجوع می كنند و ضریب اشغال این بیمارستان ۸۵ درصد است.

به گزارش وبدا در انتها بازدید از این بیمارستان در نشستی با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، مشكلات این بیمارستان بحث و بررسی گردید.
1397/03/21
15:09:20
5.0 / 5
1699
تگهای خبر: بهداشت , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
کادایف kadaif

کادایف kadaif