کادایف

صندوق های بازنشستگی با چالش جدی مواجهند

صندوق های بازنشستگی با چالش جدی مواجهند

كادایف: تهران- مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری اظهار داشت: صندوق های بازنشستگی با بحران مواجهند و این مورد در رسانه ها بعنوان یك چالش جدی مطرح گردیده است كه واقعیت دارد.


به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، جمشید تقی زاده روز چهارشنبه در آیین تجلیل از بازنشستگان نمونه كشوری كه به مناسبت روز خانواده و تكریم بازنشستگان برگزار شد، اضافه كرد: صندوق های بازنشستگی جزئی از كل نظام تامین اجتماعی محسوب می شوند. زمانی كه سخن از بحران صندوق های بازنشستگی مطرح می گردد منظور شرایط نقدی آنهاست. بحران بر این صندوق ها سایه افكنده است و در سالهای آینده هم وضعیت سخت تر خواهد شد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری ابراز امیدواری كرد كه با تدابیر لازم دولت، مجلس و دیگر مسئولان بتوانیم مشكلات پیش رو را بهتر حل نماییم.
وی در مورد بحران های ابجاد شده در صندوق های بازنشستگی اظهار داشت: یكی از این عوامل بازنشستگی های قبل از موعد و دیگری عدم پرداختن به این صندوق ها و همینطور افزایش ناگهانی حقوق در دو سال آخر خدمت است.
تقی زاده اعلام نمود: برای حل این بحران و این گونه مسائل باید راه های عملی و تدابیر خاصی اندیشیده شود و ناامیدی ها در این خصوص به امیدواری تبدیل گردد چون كه اگر امید در جامعه نباشد و امید باز تولید نشود جامعه با چالش هایی مواجه خواهد شد ازاین رو همه در پمپاژ امید به جامعه مسئول هستیم.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی تصریح كرد: در جلسه ای كه با استاندار تهران داشتیم قرار شد كه 40 هكتار زمین در بهترین نقطه تهران در اختیار صندوق بازنشستگی كشوری گذاشته شود تا دهكده سلامت برای بازنشستگان تاسیس شود.
ادامه دارد...
اجتمام* 2181* 3063


1397/06/14
14:25:20
5.0 / 5
2225
تگهای خبر: سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
کادایف kadaif

کادایف kadaif