کادایف

دیدار قائم مقام وزیر بهداشت كشورمان با وزیر بهداشت عراق

دیدار قائم مقام وزیر بهداشت كشورمان با وزیر بهداشت عراق

به گزارش كادایف قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل به نمایندگی از وزیر بهداشت كشورمان با دكتر علوان، وزیر بهداشت عراق دیدار نمود.


به گزارش كادایف به نقل از ایسنا، دكتر محسن اسدی لاری در این دیدار ضمن قدردانی از سطح بسیار عالی همكاری های ایران و عراق به خصوص در بخش سلامت، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران برای گسترش بیشتر از پیش همكاری ها با عراق در حوزه های مختلف بخش سلامت، آمادگی دارد.

همین طور در این نشست درباب ثبت داروهای ایرانی و مشكلات مربوط به آن، همكاری های بهداشتی در روزهای اربعین، همكاری در زمینه بهداشت عمومی و نظام شبكه های بهداشتی درمانی، مراقبت از بیماری های واگیردار و غیر واگیر، مدیریت بیمارستانی و گردشگری سلامت و جلسات منطقه ای تبادل نظر شد.

بر طبق این گزارش، دكتر علا عبدالصاحب علوان، وزیر بهداشت عراق باز ضمن تقدیر از نظام سلامت ایران و توانمندی های كشورمان در بخش های مختلف بهداشتی درمانی، اظهار داشت: كشور عراق برای همكاری با بخش سلامت ایران در همه حوزه ها آمادگی دارد.

وی ادامه داد: سطح همكاری های جمهوری اسلامی ایران و عراق باید بیشتر از گذشته ارتقا پیدا كند؛ چراكه دو كشور زمینه های همكاری بسیاری در حوزه سلامت دارند كه باید با برنامه ریزی و هدف گذاری، این روند افزایش یابد.

بر طبق اعلام امور بین الملل وزارت بهداشت، درانتها این دیدار، دكتر اسدی لاری به نمایندگی از وزیر بهداشت كشورمان از وزیر بهداشت عراق برای سفر به جمهوری اسلامی ایران دعوت و پیام دعوت دكتر هاشمی را به دكتر علوان تقدیم كرد.1397/10/02
20:50:53
5.0 / 5
1679
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , دارو , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
کادایف kadaif

کادایف kadaif