کادایف
سرپرست وزارت بهداشت خبر داد

افزایش اعتبار طرح تحول سلامت تا ۲۰ درصد

افزایش اعتبار طرح تحول سلامت تا ۲۰ درصد

كادایف: سرپرست وزارت بهداشت اظهار داشت: بسته های حمایتی طرح تحول نظام سلامت كه شامل پشتیبانی از بیماران صعب العلاج و بیماران خاص بخصوص در زمینه دارو، كاهش هزینه های كمرشكن در خدمات بستری و ماندگاری پزشك در نقاط محروم است، بطور قطع تامین خواهد شد.


به گزارش كادایف به نقل از ایسنا، دكتر سعید نمكی بامداد امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به اینكه آیا دارویی از طرح پوشش بیمه ای خارج شده یا خیر، اظهار نمود: هیچ داروی اساسی به هیچ قیمت از پوشش بیمه ای خارج نشده و این یك شایعه است؛ اگر كسی هم موردی دارد حتما به دفتر من منعكس كند. ما داروهای بیماران خاص، صعب العلاج و داروهای اساسی را تحت پوشش قرار داده ایم و از این جهت هیچ مشكلی نداریم.
وی تصریح كرد: طرح تحول نظام سلامت، مطمئنا به سرعت و قدرت ادامه خواهد یافت و قطار طرح تحول را در هیچ ایستگاهی متوقف نخواهیم كرد، بلكه آنرا در طول حركت تعمیر می نماییم.
نمكی افزود: بسته های حمایتی طرح تحول نظام سلامت كه شامل پشتیبانی از بیماران صعب العلاج و بیماران خاص به خصوص در زمینه دارویی، كاهش هزینه های كمرشكن از دوش مردم در خدمات بستری و ماندگاری پزشك در نقاط محروم است، بطور قطع تامین خواهد شد. در سال آینده هم نسبت به سال قبلی، تامین هزینه قابل توجهی حداقل در طرح تحول نظام سلامت خواهیم داشت و این افزایش بین ۱۵ تا ۲۰ درصد خواهد بود.1397/10/20
13:31:24
5.0 / 5
1640
تگهای خبر: بهداشت , بیمه , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
کادایف kadaif

کادایف kadaif