کادایف
استاندار تهران عنوان كرد

لزوم تغییر نگاه كلان كشور به استان تهران

لزوم تغییر نگاه كلان كشور به استان تهران

به گزارش كادایف استاندار تهران با اشاره به وجود ظرفیتها و پتانسیل های بالای این دانشگاه، اظهار داشت: با عنایت به وجود چالش های اجتماعی، درمانی و بهداشتی در استان تهران ما آماده ایم كه این دانشگاه را بعنوان نقطه كانونی همكاری برای مرتفع كردن این مشكلات قلمداد نماییم.


به گزارش كادایف به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران ضمن حضور در جلسه هیات رییسه دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی به كمبود تخت های بیمارستانی، سرانه آموزشی، فضاهای فرهنگی و ورزشی و غیره در استان تهران اشاره نمود و اظهار داشت: تغییر نگاه كلان كشور به استان تهران ضروریست و در این رابطه به فرهنگ سازی نیاز داریم.
وی با اشاره به اهمیت امر پیشگیری در حوزه سلامت و با اشاره به اجرای طرح غربالگری ژنتیك پیش از ازدواج در سالهای گذشته، تصریح كرد: اگر كاری در تهران پایلوت شود در كشور هم می تواند مورد الگو برداری قرار گیرد.
محسنی بندپی با بیان توضیحاتی درباره آلودگی هوا و تاثیرات آن بر سلامتی افراد پیشنهاد راه اندازی یك مركز تحقیقات سلامت هوا و تغییرات اقلیم و را مطرح و در مورد علل آلودگی هوا، پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته در این راستا توضیحاتی را بیان كرد.
وی با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل بالای موجود در دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی بر اهمیت مقوله پیشگیری در حوزه بهداشت و درمان تاكید و پیشنهاد تاسیس مركز تحقیقات سلامت هوا و تغییرات اقلیم را در دانشكده بهداشت ارائه داد.1398/10/10
12:36:21
5.0 / 5
1375
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
کادایف kadaif

کادایف kadaif