کادایف

پزشكان ایتالیایی خواهان قرنطینه سراسری شدند

پزشكان ایتالیایی خواهان قرنطینه سراسری شدند

كادایف: پزشكان ایتالیایی در بحبوحه افزایش موارد مبتلاشدن به بیماری كووید-19 خواهان قرنطینه سراسری در این كشور شدند.


به گزارش کادایف به نقل از ایسنا، انجمن پزشکان و جراحان ایتالیا در بحبوحه افزایش موارد مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹و پذیرش بیماران کرونائی در بیمارستان و بخش مراقبتهای ویژه خواهان اعمال قرنطینه سراسری در این کشور شدند.
فیلیپو آنلی، رئیس انجمن پزشکان و جراحان ایتالیا روز گذشته (یکشنبه) در اظهاراتی با اعلان اینکه درصورت تداوم روند فعلی ۱۰ هزار نفر دیگر در یک دوره یک ماهه جان خودرا از دست خواهند داد، هشدار داد: آمارهای هفته گذشته از پیش بینی های خوبی برای آینده حکایت نمی کند.
بگفته وی، هفته گذشته به طور متوسط روزانه ۱۰۰۰ بیمار در بیمارستان پذیرش شدند، ۱۱۰ نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری و ۲۵ هزار نفر نیز در خانه قرنطینه شدند. همین طور روزانه بیش از ۳۰۰ نفر جان خودرا از دست دادند.
رئیس انجمن پزشکان و جراحان ایتالیا اضافه کرد: در صورتی که روند فعلی تغییر نکند در دوره ای یک ماهه با فوت ۱۰ هزار بیمار دیگر روبرو خواهیم بود و از آستانه ۵۰۰۰ تخت در بخش مراقبت های ویژه عبور خواهیم کرد.
به گزارش شبکه خبری سی ان ان، وی اشاره کرد: این سناریو نه فقط برای درمان بیماران کووید-۱۹ بلکه بیماران مبتلا به دیگر بیماریها فاجعه بار خواهد بود.
منبع:

1399/08/19
22:48:44
5.0 / 5
1168
تگهای خبر: بیماری , پزشك , درمان , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
کادایف kadaif

کادایف kadaif