کادایف

ارائه خدمت سازمان جوانان هلال احمر به 1 و نیم میلیون نفر در طرح ناظران سلامت

ارائه خدمت سازمان جوانان هلال احمر به 1 و نیم میلیون نفر در طرح ناظران سلامت

به گزارش کادایف رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اظهار داشت: از شروع طرح ناظران سلامت 1.5 میلیون نفر از خدمت سازمان جوانان هلال احمر بهره مند شده اند.


محمد گل فشان در گفت و گو با ایسنا، درباره خدمات ارائه شده از طرف جوانان هلال احمری در طرح ملی "ناظران سلامت" اظهار داشت: این طرح بعد از اختتام طرح آمران سلامت و از شروع آذرماه سال جاری با هدف مهار اپیدمی کرونا اجرائی شده که در آن ۲۹ هزار تیم متشکل از ۵۶ هزار عضوجوان داوطلب جمعیت هلال احمر مشارکت دارند.
گل فشان اظهار داشت: جمعیت هلال احمر از آغاز بحران کرونا با بسیج همه امکانات نرم افزاری و سخت افزاری و هم افزایی با سایر دستگاه های اجرائی در عرصه مهار این ویروس منحوس مشارکت داشته است.
وی درباب ماهیت طرح "ناظران سلامت" اظهار داشت: در قالب این طرح تیم های آموزش دیده جمعیت هلال احمر متشکل از اعضای جوانان داوطلب سراسر کشور با حضور در مناطق مختلف شهری و روستایی خصوصاً در معابر، پارک ها، فروشگاه ها، ایستگاه های تاکسی و اتوبوس و سایر اماکنی که تجمع جمعیت وجود دارد نسبت به بررسی شرایط بهداشتی و رعایت استانداردهای خودمراقبتی ارزیابی لازم را با مشارکت ناظران بهداشت انجام داده و شهروندان را به رعایت اصول بهداشت فردی و اجتماعی با هدف قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا ترغیب می کنند.
بگفته گل فشان، تا کنون خدمات طرح ناظران سلامت به بیش از یک و نیم میلیون نفر ارائه شده است.
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اضافه کرد: همین طور در امتداد مسئولیت اجرائی بسیج جامعه پزشکی در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با انعقاد تفاهم نامه ای مبادرت به همکاری و مشارکت در اجرای طرح های مراقب سلامت در امتداد مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ به شیوه محله محور و با هدف ارتقاء سطح خدمات ترویجی، مراقبتی، حمایتی و نظارتی به اقشار مختلف جامعه در امتداد مقابله با شیوع ویروس کرونا کرده است.
منبع:

1399/10/03
21:08:58
5.0 / 5
1150
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
کادایف kadaif

کادایف kadaif